20160525_184835Šulinys, kaip ir kiekvienas įrengimas ar statinys turi būti nuolat prižiūrimas. O turint omeny, kad šulinys mums tiekia gyvybiškai svarbų vandenį, kurį mes vartojame kasdien – jo priežiūra tampa ypač aktuali daugeliui šulinių savininkų.

Kiekvienas iš mūsų norime vartoti švarų ir sveiką vandenį. Būtent todėl, kiekvieno šulinio savininkas, turėtų nuolat rūpintis savo šuliniu. Per eilę eksploatacijos metų, šuliniui prireikia vienokios ar kitokios priežiūros, bet viena dažniausiai pasitaikančių – tiesiog vandens kiekio sumažėjimas (neretai ir iki kritinio lygio), kuris dažniausiai pasijaučia šiltuoju metų laiku, kai užsitęsia sausringi periodai. Tada dažnas pavartoja liaudyje paplitusį palyginimą: „šulinys toks, kad galima bulves pilti“, – suprask sausas, be vandens.

Kaip šuliniui ir jo savininkui galima padėti tokiais atvejais? Viskas priklauso nuo konkretaus šulinio ir vietos, kur jis yra iškastas. Kartais užtenka išsemti vandenį ir jį šiek tiek pagilinti, kartais padeda vadinamosios „adatos“ įkalimas, o kartais šulinį reikia pagilinti kur kas labiau ar net protingiau būtų paieškoti naujos vietos, naujam šuliniui.

Kiti šulinio priežiūros darbai dažniausiai susiję su šulinio apsauga nuo žmonių, gyvūnų ar taršos šaltinių. Rečiau pasitaikantys atvejai, kai yra reikalingas šulinio žiedų pakeitimas ar korekcija. Pastarąjį veiksmą galima būtų vadinti kapitaliniu šulinio remontu, kas yra ganėtinai sudėtingas procesas, todėl prieš imantis tokių darbų paprastai pirmiausia reiktų įvertinti ar ne geriau būtų naujo šulinio įrengimas.

Susidūrus su bet kuria iš anksčiau išvardintų problemų, kviečiame nedelsti ir susisiekti su mumis. Pažadame kad profesionaliai įvertinsime visas aplinkybes ir pateiksime visus įmanomus Jūsų šulinio problemos sprendimo būdus bei pasiūlysime geriausią bei labiausiai atitinkantį Jūsų poreikius. Beabejo suteiksime konsultacijas visais šulinių priežiūros ir remonto klausimais.

Sukaupę patirties, greitai ir efektyviai galime atlikti:

  • Šulinio valymo darbus;
  • Šulinio gilinimo darbus;
  • „Adatos įkalimą“;
  • Įgyvendinti šulinio apsaugos ir apdailos sprendimus;
  • Kitus šulinio priežiūros darbus.

Jūsų šulinio priežiūra – mūsų rūpestis.

Dirbame visoje Lietuvoje.