20160518_085048Turite sodą, sodybą ar šiaip žemės lopinėlį ir norite, kad ši Jūsų aplinka būtų ne tik žalia ir sveika, bet ir patogi? Tuomet Jums neabejotinai reikės ir lauko baldų.

Mes ne tik gaminame ir galime pasiūlyti pačių įvairiausių lauko baldų, tačiau juos ir pristatysime į Jūsų nurodytą vietą.

Mūsų gaminių asortimentą sudaro patys įvairiausiai lauko baldai: tai pavėsinės, suolai, stalai, šulinių dangčiai, kiti laukui skirti gaminiai, kurie tikrai papuoš Jūsų aplinką ir suteiks jai taip reikalingo funkcionalumo.

Visi užsakymai yra rankų darbų, todėl galime pasiūlyti nuo jau padarytų ir plačiai naudojamų savo gaminių, iki vienetinių, tik Jums skirtų gaminių, pagamintų pagal Jūsų norus ar fantaziją.

Tokie mūsų gaminių parametrai, kaip gaminio matmenys, mediena, jos apdirbimas, gaminio paruošimas lauko sąlygoms ir jo pristatymas aptariami individualiai su kiekvienu užsakovu.

Tad, jei tik norite papuošti savo aplinką funkcionaliais medienos gaminiais, kviečiame susisiekti su mumis ir mes tikrai rasime Jums ką pasiūlyti.

Keletą mūsų gaminių pavyzdžių rasite fotogalerijoje.