Šiame puslapyje pateikiame mūsų klientų atsiliepimus apie mūsų atliktus darbus.

Kviečiame ir Jus išsakyti savo nuomonę, užpildant nedidelę formą arba paskaityti kitų mūsų klientų atsiliepimus.

Per porą dienų vyriškis su pagalbininku iškasė 11 m. gylio šulinį. Norime padėkoti ir rekomenduoti žmonėms šiuos vyriškius. Labai darbštūs, mandagūs, išmanantys savo darbą. Dar kartą nuoširdus Ačiū! (Rasa ir Arnoldas Kidulių sen., Šakių raj., 2018 m.)

 

Šis vaikinas su dviem pagalbininkais prieš savaitę kasė man šulinį, darbą išmano,vandenį surado tiksliai todėl du rentiniai iš šešių įleistu į žemę yra apsempti, darbas mechanizuotas, dirba tvarkingai,davus pastabų dėl sodyboje nevartojamų kalbos svetimybių – suprato. Aleksas rimtai žiūrintis į darbą, sekmadieniais iš ryto nedirba, nes tai Šv. rašte numatyta diena poilsiui ir Dievo pagerbimui. Supranta, kad dirba pavojinga darbą. Linkiu jam sėkmės. (Alvydas, 2015)

 

Man vakar pabaigė kasti šulinį (labai sudėtingas gruntas, grynas molis, 8 žiedai),dirbo vyrai sušilę, bet be keiksmų. Prieš du mėn. tie patys vyrukai kasė mano uošvienei šulinį, tokiomis pat sąlygomis (10 žiedų). Dirba labai greitai, švariai, be parūkymų,be girtavimų ( O patikėkite esu matęs „ASŲ“ , kurie galėtų šulinį užpildyti „bambaliais“), ir tikrai nebrangiai. Tikrai vyrai išmano savo darbą. Nuoširdžiausiai dėkoju vyrams už kokybiškai atliktą darbą, ir linkiu sėkmės tikrai pavojingame ir sunkiame jų darbe. P.S rekomenduoju visiems, kam reikia šulinio. (Žydrūnas, 2015).