20160307_123934Ne paslaptis, kad didžioji dalis Lietuvos, dar nėra ir artimiausiu metu dar tikrai nebus padengta vandentiekio tinklais.O kartais net ir jiems esant, jų tiekiamo vandens kokybė toli gražu nėra pati geriausia ir netenkina vartotojų. Jau nekalbant apie tai, kad vanduo tiekiamas vandentiekio tinklais nėra nemokamas. Todėl visų namų ir sodybų savininkams iškyla klausimas: iš kur gauti pakankamai gero ir tinkamo vartojimui vandens.

Atsakymas paprastai apsiriboja vos dviem pasirinkimo variantais: bandyti įsirengti gręžinį arba išsikasti šulinį. Apie gręžinį pakalbėsime atskirai, o kol kas galime pasakyti tik tiek, kad tai tikrai nėra pigus sprendimas. Todėl siekiantiems sutaupyti, bet kartu ir efektyviai išspręsti vandens poreikio klausimą, lieka vienintelė išeitis – išsikasti šulinį. Ir tai tikrai nėra blogas sprendimas, nors gal ir ne visada pasiteisinantis.

Jau daugelį metų, perėmę tėvų ir senelių patirtį, teikiame šulinių kasimo paslaugas visoje Lietuvoje. Ir nors iš pirmo žvilgsnio tai nėra itin sudėtingas darbas, tačiau tai tik pirmas įspūdis. Tikrai nedaugelis tam ryžtasi savarankiškai ir tiesa sakant, tai labai nerekomenduotina, nes visų pirma tai pavojingas darbas, nekalbant jau apie tai, kad ir reikalaujantis daug fizinių jėgų, kantrybės, patyrimo. Daug protingiau tai patikėti profesionalams, kurie ne tik patars, bet ir viską atliks sąžiningai, greitai bei maksimaliai efektyviam rezultatui. Ir nors šulinkasių Lietuvoje nėra daug, mes esame vieni iš tų likusiųjų.

Mes ne tik iškasime ir pilnai įrengsime naują šulinį Jūsų sklype, bet ir pasirūpinsime visu procesu ir tam reikalingomis medžiagomis. Tai yra:

  • Padėsime nustatyti tinkamiausią vietą šuliniui Jūsų sklype;
  • Pasirūpinsime šulinio žiedais ir jų transportavimu iki naujojo šulinio vietos;
  • Iškasime šulinį;
  • Atliksime šulinio sandarinimo darbus;
  • Pasirūpinsime šulinio apdaila ir apsauga nuo išorės;
  • Suteiksime konsultacijas ir rekomendacijas.

Tad jei Jums prireikė naujo šulinio, nedvejodami susisiekite su mumis. Pradinė konsultacija tikrai nemokama.

Dirbame visoje Lietuvoje.

Daugiau nuotraukų iš mūsų veiklos galite peržiūrėti mūsų fotogalerijoje.